+38 (04744) 3-44-61
Остання редакція: 19 жовтня 2022

Зустріч студентів з представниками мобільної бригади соціально-психологічної допомоги та практичним психологом університету

18 жовтня для студентів інженерно-технологічного факультету було організовано зустріч  з представниками мобільної бригади соціально-психологічної допомоги та практичним психологом університету.

Саме, 18 жовтня відзначають Європейський День боротьби із торгівлею людьми, тому практичним психологом університету Валентиною МАЗУРЕНКО (https://www.udau.edu.ua/ua/departments/viddili/psixologichna-sluzhba-universitetu/), було представлено презентацію та слушні поради, як не потрапити на шахраїв.

Після цього мобільна бригада соціально-психологічної допомоги розповіла про свою діяльність та надала студентам контакти за якими можна звернутися по допомогу.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги – спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

Допомога один одному – це ще один крок до нашої спільної і такої бажаної Перемоги!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи,

доцент кафедри харчових технологій