+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Остання редакція: 21 жовтня 2021

ЗНІМАННЯ В ДЕРЖАВНИХ ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕРЕЖАХ

Дисципліна «Геодезія» є прикладною. Тому окрім знань важливою освітньою компонентою освітньої програми є вміння, що набуваються під час виконання знімань на місцевості.

Як відомо, знімання у державних геодезичних мережах має ряд особливостей, які студент повинен опанувати під час навчання.

Студенти другого курсу спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" освітнього рівня «Бакалавр» опановували роботу в державній геодезичній мережі на станціях нівелювання ІІІ і ІУ класу. Під час знімань вони набули вмінь виконувати спостереження, заповнення журналу знімань, проведення контролю точності вимірювань.

Завдання студенти виконали успішно. Набуті під час заняття вміння є черговим  «кроком»  на нелегкому шляху опанування премудростей  спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій".

Михайло Шемякін,

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру