-= Меню =-

Земля – неоціненний скарб України

День землевпорядника відзначається в Україні щорічно з 2000 року в другу суботу березня. Дата встановлена ​​Указом Президента України № 1556/99 від 11 грудня 1999 року «Про день землевпорядника» на підтримку ініціативи Державного комітету України по земельних ресурсах і Союзу землевпорядників України і в світлі проведення земельних реформ щодо раціонального використання та збереження земельних ресурсів.

Розвиток суспільства в усі часи був пов'язаний із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

На Україні діє Державний земельний кадастр, який служить знаряддям держави в справі здійснення впливу на процес раціонального використання та охорони земельних ресурсів.

Основна мета землеустрою полягає в забезпеченні охорони земельних ресурсів, створення сприятливого екологічного середовища і формування раціональної системи використання земель, як засоба виробництва і основи для розселення людей і створення виробничої інфраструктури.

На абонементі № 1 діє книжкова виставка «Земля – невичерпне джерело натхнення українського народу».

Наталія Поліщук,
бібліотекар ІІ категорії