+38 (04744) 3-14-03, +380 (97) 460-93-43 (Viber)
Остання редакція: 29 грудня 2021

Засідання колегіальних органів факультету економіки і підприємництва

28 грудня на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулися засідання вченої ради і зборів трудового колективу факультету.

До порядку денного вченої ради були включені питання щодо:

–       затвердження результатів роботи екзаменаційних комісій з підсумкової атестації здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» денної і заочної форм навчання (доповідали голови екзаменаційних комісій);

–       виконання рішень вченої ради факультету економіки і підприємництва за 2021 р. (доповідав О.В. Ролінський – заступник декана, к.е.н., доцент);

–       визнання результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників факультету за результатами проходження ними стажування і навчання у 2021 році, що підтверджено відповідними сертифікатами та дипломами.

На зборах трудового колективу факультету розглядалися питання щодо:

–       звіту про роботу факультету економіки і підприємництва за 2021 р. (доповідала декан факультету, доктор економічних наук, професор Юлія Нестерчук);

–       внесення змін до складу вченої ради факультету економіки і підприємництва (доповідали голова вченої ради Юлія Нестерчук та завідувач кафедри економіки Руслан Мудрак)

За результатами обговорення та голосування зборами трудового колективу факультету було затверджено оприлюднений звіт про роботу факультету економіки і підприємництва за 2021 р. Також ухвалено рішення вийти з клопотанням до ректора Уманського НУС щодо внесення змін у склад вченої ради факультету економіки і підприємництва з числа виборних представників за квотою кафедри економіки та від студентства факультету.

З метою забезпечення карантинних обмежень засідання відбулось дистанційно у форматі ZOOM-відеоконференції.

Галина Аніщенко, секретар вченої ради факультету

економіки і підприємництва