+38 (04744) 3-44-41 , +38 (067) 934-29-28
Остання редакція: 06 квітня 2020

Засідання кафедри по-новому!

06 квітня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС об 1100 було проведено засідання кафедри з порядком денним:

1. Дотримання процедури дистанційного навчання (доповіли науково-педагогічні працівники  кафедри);

2. Виконання науково-педагогічними працівниками кафедри наукової та методичної роботи.

У режимі Zoom-відео конференції та засобами мобільного зв’язку усі співробітники мали можливість відзвітуватись про хід дистанційного навчання за період карантину. Науково-педагогічні працівники доповіли про навчальні результати студентів у розрізі дисциплін, які викладаються, а куратори – додатково за своїми академічними групами про хід освітнього процесу.

Завідувач кафедри, д.е.н., професор Людмила Мельник звернула увагу колег на активізації наукової та методичної роботи.

У результат засідання були напрацьовані завдання щодо поглиблення роботи зі студентами, удосконалення існуючих дистанційних курсів на базі платформи Moodle а також підготовки звітності про результати рейтингового оцінювання наукової, громадської, спортивної та культурно-масової діяльності студентів.

Галина Аніщенко, кафедра обліку і оподаткування