Остання редакція: 15 вересня 2020

Запрошуємо на курси підготовки до ЗНО

Уманський національний університет садівництва запрошує учнів 10-х та 11-тих класів, а також випускників минулих років на курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Зовнішнє незалежне оцінювання – це важливе і досить складне випробування для майбутнього абітурієнта, оцінка знань, підсумки якої є вирішальним елементом для вступу до омріяного вищого навчального закладу. Успішно складене ЗНО – це початок нового етапу в житті кожного абітурієнта. Тому багаторічний досвід, досвідчені викладачі Уманського національного університету садівництва, розроблені згідно вимог УЦОЯО навчальні програми – це правильний вибір на шляху до успішного старту майбутнього фахівця.

Курси підготовки до ЗНО проводяться з таких дисциплін:

українська мова

історія України

географія

біологія

По закінченню навчання на курсах підготовки до ЗНО проводиться підсумкова атестація, за результатами якої слухачам курсів за умови обрання трьох і більше предметів для підготовки видаються Сертифікати,  що надають право на пільгу  при вступі до нашого університету (нараховуються додаткові бали за 200-сот бальною шкалою оцінювання до конкурсної оцінки вступника).

Термін навчання – 8 місяців, початок навчання – 20 жовтня 2020 року.

Вартість навчання за весь період з одного предмета становить:

українська мова - 800 грн,

історія України – 530 грн,

математика – 530 грн,

географія – 530 грн,

біологія – 530 грн.

Необхідні документи:

• документ, що посвідчує особу (копія свідоцтва про народження або копія паспорта);

• копія ідентифікаційного коду;

• заява на курси підготовки до ЗНО (заповнюється по місцю)

Для більш детальної інформації та реєстрації на курси підготовки до ЗНО звертайтеся за адресою:

Уманський національний університет садівництва

м. Умань, вул. Інститутська 1,