+38 (04744) 3-22-26
Меню

Захист дисертації Нижник Ірини Олегівни на здобуття наукового ступеня доктора філософії

20 листопада 2020 року в Уманському національному університеті садівництва на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.004 відбувся захист дисертації Нижник Ірини  Олегівни на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки  за спеціальністю 051 Економіка.

Нижник Ірина – аспірантка кафедри економіки, власне дисертаційне дослідження на тему «Захист продовольчих інтересів населення України в умовах глобалізації»  підготувала за час навчання за PhD-програмою. Роботу виконано під керівництвом Мудрака Руслана Петровича, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри  економіки Уманського НУС.

Атестація здобувачки здійснювалась членами разової спеціалізованої вченої ради, утворення якої затверджено наказом МОН України від 28.09.2020 року № 1198.  До складу  ради увійшли:

Голова ради:

1. Нестерчук Юлія Олександрівна, д.е.н., професор, Уманський національний університет садівництва.

Рецензенти:

2. Пенькова Оксана Георгіївна, д.е.н., доцент, Уманський національний університет садівництва.

3. Смолій Людмила Василівна, к.е.н., доцент, Уманський національний університет садівництва.

Опоненти:

4. Свиноус Іван Вікторович, д.е.н., професор, Білоцерківський національний аграрний університет.

5. Сегеда Сергій Андрійович, к.е.н., доцент, Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Члени спеціалізованої вченої ради відзначили високий науковий рівень виконаних досліджень. Після обговорення та на підставі результатів таємного голосування спеціалізованою вченою радою ДФ 74.844.004 одноголосно прийнято позитивне рішення щодо присудження Нижник Ірині Олегівні наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки  за спеціальністю 051 Економіка. З матеріалами захисту дисертації можна ознайомитись на сайті Уманського НУС в розділі «Разові спеціалізовані вчені ради».

Колектив кафедри  економіки щиро вітає Ірину Олегівну з успішним захистом дисертації! Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

Людмила Смолій, доцент кафедри економіки