+38 (04744) 3-44-61
Остання редакція: 10 січня 2022

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

Рада студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету щиро вітає усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб майбутній рік приніс стільки радощів, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував посмішку та частинку добра. Нехай все, що планується, обов'язково збудеться: все те, що хотіли почати – розпочнеться. Нехай у новому році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові двері! Бажаємо в новому році відчути нові емоції, дізнатися і побачити багато нового, зустріти нових людей, щоб Новий рік приніс в кожен будинок багато посмішок, багато сміху, виконання всіх бажань, матеріального достатку і стабільності скрізь і в усьому!

З найкращими побажаннями рада студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету!!!

1.