+38 (04744) 3-14-03, +380 (97) 460-93-43 (Viber)
Остання редакція: 31 грудня 2021

З Новим роком!

Кінець року для кожного з нас є своєрідним Рубіконом: ми підводимо підсумки, озирачись назад, аби зафіксувати помилки, які не варто повторювати чи навпаки - вкотре пережити приємні моменти, які сповнили щастям.

Ми всі різні, однак нас об'єднують риси, властиві тим, хто входить до спільноти факультету економіки і підприємництва: цілеспрямованість, взаємопідтримка, спільність думок і поглядів, рух вперед, у руслі прогресивних думок.

У 2021 році факультет відзначив своє 45-річчя, і ми усвідомили, що ці роки були надзичайно результативними, адже наразі маємо когорту успішних випускників і талановитих студентів. Професійно зростав і вдосконалювався науково-педагогічний колектив факультету, розширюючи горизонти співпраці з колегами в Україні та за кордоном. Ми опановували нові форми навчання, запровадивши дуальну освіту, підкорювали простори онлайн-освіти, знаходили натхнення у вирі наукових новинок, набували soft-skills і вдосконалювали hard-skills в умовах окресленої освітньої траєкторії і під час неформального спілкування.

І я вдячна всім і кожному за цей рік перемог, натхнення, цікавих зустрічей і майбутніх перспектив.

Зичу всім міцного здоров'я, прихильності долі та широкого польоту думки! Хай 2022 рік стане для нас роком відкриттів і нових наукових звершень, часом особистісного росту та розвитку, періодом теплих родинних стосунків і приємних несподіванок! Щастя і добра вам  у Новому році!

Юлія Нестерчук, декан факультету економіки і підприєництва