+38 (04744) 3-14-03, +380 (97) 460-93-43 (Viber)
Остання редакція: 21 грудня 2021

Як Святий Миколай з помічницями відновлювали віру уманчан в чудеса

19 грудня з резиденції в Уманському національному університеті садівництва вирушили Святий Миколай зі своїми помічницями – представницями факультету економіки і підприємництва Олександрою, Дар’єю та Світланою – дарувати справжнє чудо для діток наших захисників – учасників АТО/ООС. Величезний мішок солодощів слугував неймовірною мотивацією для всіх маленьких учасників нашого дійства: вони зі щирим захопленням розповідали підготовлені віршики, представляли свої малюнки та з неймовірним запалом танцювали.

Святий Миколай разом зі своїми помічницями не оминали і жодної дитини, які зустрічалися їм на шляху: усі отримали невеличкий солодкий подарунок, після чого із захопливим поглядом і подивом дивилися вслід.

Веселі усмішки та приємне здивування – усе це змогли подарувати Святий Миколай і його помічниці всім зустрічним. Дорослішаючи, люди перестають вірити в дива та не помічають неймовірних чудес, які нам дарує життя кожного дня. Але зимові свята допомагають як малечі, так і дорослим відволіктися від щоденної рутини та згадати щасливі роки дитинства. І зрозуміти, що кожен з нас протягом усього життя залишається глибоко в душі справжньою щирою дитиною, яка прагне чудес і неймовірних пригод.

Усій святковій команді факультету економіки і підприємництва було приємно подарувати дітям справжнє свято Миколая, нагородити їх солодощами за проявлені таланти та станцювати разом захопливі танці. Ці дивовижні миттєвості ви зможете спостерігати на нашій сторінці в Тік Ток (rss_fep_unus) та з головою поринути у неймовірну казку!

Олександра Черемісіна, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва Уманського НУС