+38 (04744) 3-40-82
Остання редакція: 19 жовтня 2021

Вітання з днем народження

12 жовтня 2021 року свій День народження зустрів доктор сільськогосподарських наук, професор Віталій Іванович Лихацький. Він з нетерпінням очікував на гостей, які завітали його привітати. А з щирими побажаннями привітати зі святом прийшли його учні та послідовники з кафедри овочівництва, на якій досить тривалий час працював Віталій Іванович та очолював її. Незважаючи на свій поважний вік, Віталій Іванович зберіг ясність пам’яті та мудрість, завжди усміхнений і привітний, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю. Як і годиться у День народження – вручили Віталію Івановичу квіти, подарунок та побажали міцного здоров’я, радості від життя, добра, благополуччя і Божого благословення.

Тож хочеться побажати, щоб Господь дарував імениннику міцне здоров’я, аби в родинному колі з усмішкою, наснагою та оптимізмом зустріти ще не один день народження. Дружна родина – це найцінніше багатство Віталія Івановича. Тож, можливо, саме в щирості та любові до найрідніших людей і криється секрет його довголіття.