Вітаємо захисників!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва долучилася до традиційної благодійної акції «Твори добро».

Благодійність – це змога віддати часточку своєї душі, наситити життя інших любов’ю і теплом. Тому студенти та викладачі кафедри на передодні Дня захисника України для наших воїнів у зоні ООС, які сьогодні захищають українську землю від агресора, зібрали кошти у розмірі 3298,56 гривень для закупки найнеобхіднішого: вологих серветок, теплих шкарпеток, цукерок, цукру, кави, цигарок, родзинок, фініків, вівсяної каші, перцю чорного, суміші перців, трав «Провансаль», ліків від застуди та вітамінів.

Ми впевнені, що ця допомога буде дуже необхідною нашим військовим, які відстоюють суверенітет та цілісність нашої Батьківщини.

Зі святом вас, дорогі захисники! Хай Бог оберігає вас повсякчас!

Вероніка Кучер, студентка 21-к-ф групи