+38 (04744) 3-44-61
Остання редакція: 17 листопада 2021

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

Шановні студенти!

Студентські роки – роки звершень, поривів та активної діяльності. Саме в цей час ви формуєте своє майбутнє: обираєте професію та шлях, яким підете, отримуєте знання та перший досвід.

Вітаємо вас зі святом, бажаємо енергії, натхнення, успіхів у навчанні та досягнення поставленої мети. Нехай ваше життя буде наповнене яскравими барвами та незабутніми подіями, а навчання проходить легко та цікаво. Зараз перед вами відчинені всі двері у майбутнє, сповненого чудових ідей та грандіозних планів!

Ви наша гордість і надія, натхнення та віра! Бажаємо бути рішучими людьми, які зможуть змінити наш світ на краще та рухатися вперед, долаючи складні перешкоди.

З найкращими побажаннями колектив інженерно-технологічного факультету/