+38 (04744) 3-18-24
Остання редакція: 06 червня 2023

Вітаємо переможця!

Участь у конкурсі кваліфікаційних робіт здобувачів є важливим етапом їхньої освітньої траєкторії, що дозволяє продемонструвати знання, навички і вміння, отримані протягом навчання, заохочує до академічного вдосконалення, дає можливість для обміну ідеями, досвідом.

Кваліфікаційна робота здобувача ОП Маркетинг Шалієвського Тимура Петровича, виконана під керівництвом д.е.н., професора Пенькової Оксани Георгіївни, була відібрана до участі у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами, digital-комунікацій та управління брендами, що відбувся на базі кафедри маркетингу Хмельницького національного університету 02 червня 2023 року. За підсумками конкурсу Шалієвського Тимура було нагороджено дипломом переможця ІІІ ступеня, що підтверджує високий рівень якості освіти в Уманському НУС. Щиро вітаємо переможця та його керівника і бажаємо подальших успіхів у дослідницькій діяльності!