+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі

Вітаємо переможців Кубку ректора з міні-футболу

16–18 травня в Уманському національному університеті садівництва проходили змагання з міні-футболу на Кубок ректора.

Учасниками спортивного турніру стали збірні шести факультетів. Факультет агрономії представляла команда «ВОЛЯ», яка складалася зі студентів 1 і 2 курсів. Ігри проходили за кубковою системою. У другому півфіналі команда «Воля» отримала переконливу перемогу над збірною команди факультету економіки і підприємництва і потрапила у фінал турніру.

У фінальній грі за кубок команда факультету агрономії змагалася з командою факультету лісового і садово-паркового господарства. Із рахунком 4:1 перемогла команда «Воля» і стала Володарем Кубку ректора з міні-футболу.

Також двоє гравців команди удостоєні титулів. Так, найкращим нападником став студент 14-а групи Марківський Данило, а найкращим захисником – студент 23-а групи Панченко Ігор.

Гравці збірної факультету агрономії продемонстрували всі свої бійцівські якості та характер, високий рівень спортивної підготовки, вміння маневрувати, командну згуртованість.

Вітаємо! Молодці! Так тримати! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам!