Меню

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»

Відповідно до наказу № 01-06/217 від 16.12.2020 року по Уманському національному університету садівництва з проведення І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом Фінанси, банківська справа та страхування визначено:

I місце – студентку 11 м-ф групи Юлію Коцуренко (науковий керівник – доцент Світлана Власюк);

II місце – студентку 11 к-ф групи Анастасію Вовчанську (науковий керівник – доцент Наталія Бондаренко);

ІІ місце – студентку 11 м-ф групи Наталію Швець (науковий керівник – доцент Леся Барабаш);

IІІ місце – студентку 41-ф групи Наталію Сьомко(науковий керівник – Катерина Мельник).

Науково-педагогічний колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає переможців і рекомендує їх до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.