Меню

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін «Страхування» та «Фінанси»

15 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва, відповідно до наказу Міністерства освіта і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 навчальному році», відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін «Страхування» та «Фінанси». У заході взяли участь студенти четвертого курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Олімпіада з навчальних дисциплін «Страхування» та «Фінанси» передбачала три блоки задач: І – тестові завдання; ІІ – ситуаційні задачі та ІІІ – теоретичні завдання.

За рішенням комісії: голови, к.е.н., доцента Олени Прокопчук та членів: к.е.н, доцентів Сергія Колотухи, Богдана Гузара, Юлії Улянич визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»:

І місце – Інна Савчук (41-ф група);

ІІ місце – Яна Котрікова (41-ф група);

ІІІ місце – Світлана Кононенко (41-ф група).

За рішенням комісії: к.е.н., викладача-стажиста (голова) Світлани Пташник та членів: к.е.н., доцентів Катерини Мельник, Наталії Бондаренко, Юлії Улянич визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінанси»:

І місце – Сергій Артеменко (21-кф група);

ІІ місце – Марина Кузьменко (21-кф група);

ІІІ місце – Вероніка Кучер (21-кф група), Катерина Данченко (21-кф група).

Науково-педагогічний колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає переможців і рекомендує їх до участі в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади!