+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Вітаємо переможців І етапу всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 201 «Агрономія» та з навчальної дисципліни «Грунтознавство»

19 листопада на факультеті Агрономії Уманського національного університету садівництва, відповідно до наказу Міністерства освіта і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 навчальному році», відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 201 «Агрономія» та з навчальної дисципліни «Грунтознавство». У заході взяли участь студенти третього, четвертого та першого курсу магістратури. Олімпіада зі спеціальності «Агрономія» передбачала вирішення теоретичних та практичних завдань з фундаментальних дисциплін (агрохімія, землеробство, рослинництво, селекція та насінництво, захист рослин).

За рішенням комісії: голови, кандидата с.-г. наук, доцента Лідії Кононенко та членів: кандидатів с.-г. наук, доцентів Олександра Карнауха, Андрія Січкара, Олени Черно, Андрія Любченка та Світлани Мостов’як визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 201 «Агрономія»:

І місце – Олена Ющенко (43-ас група);

ІІ місце – Карина Йосипенко (43-ас група),

Ярослав Бондаренко (43-ас група);

ІІІ місце – Марія Гаращенко (41-а група),

Василь Остапчук (42-аг група),

Ірина Абрамович (43-ас група).

За рішенням комісії: голови, кандидата с.-г. наук, доценкт Володимира Невлада та членів: кандидатів с.-г. наук Миколи Недвиги, Сергія Прокопчука, Ірини Рассадіної визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Грунтознавство»:

І місце – Олексій Закутній (31-а група);

ІІ місце – Олег Плескач (32-а група),

Дмитро Пастух (34-ас група);

ІІІ місце – Олег Арутін (34-ас група),

Владислав Траченко (31-а група).

Науково-педагогічний колектив факультету агрономії вітає переможців і рекомендує їх до участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади!

Ірина Діордієва, заступник декана факультету агрономії з наукової роботи.