+38 (04744) 3-18-24
Остання редакція: 21 грудня 2022

Вітаємо магістрів маркетингу з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

22 грудня 2021 року на кафедрі маркетингу відбувся  захист кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання.

Головою Екзаменаційної комісії по захисту дипломних робіт магістрів призначена завідувач кафедри маркетингу, д.е.н. Оксана Пенькова. Члени екзаменаційної комісії: доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Віталій Рибчак; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Діана Соковніна; секретар – доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Ірина Корман.

До захисту було допущено 10 робіт.

За результатами захисту 3 студентів отримали оцінку «відмінно» та 7 студентів – «добре».

Всі студенти показали високий рівень підготовки. Диплом з відзнакою отримали студенти: Марія Андрющенко та Тетяна Цимбалюк.

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація магістра маркетингу присвоєна 10 студентам-випускникам денної форми навчання.