Остання редакція: 27 грудня 2021

Вітаємо магістрів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

14-15 грудня 2021 року на кафедрі лісового господарства Уманського національного університету садівництва проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт студентів заочної форми навчання,  а  20-21 грудня 2021 року – студентів денної форми навчання спеціальності 205 «Лісове господарство».

Головою Екзаменаційної комісії був призначений професор Анатолій Балабак. Члени Екзаменаційної комісії: професор Володимир Шлапак, доценти Галина Іщук та Юлія Величко, секретар – доцент Світлана Курка.

Цьогоріч успішно захистили кваліфікаційні роботи 25 студентів заочної форми навчання та 35 студентів денної форми навчання факультету лісового і садово-паркового господарства спеціальності 205 «Лісове господарство».

Тематика кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальності 205 «Лісове господарство» спрямована на висвітлення актуальних проблем та перспектив розвитку лісового господарства.

16 грудня 2021 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт студентів заочної форми навчання,  а  22-23 грудня 2021 року – студентів денної форми навчання спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

Головою Екзаменаційної комісії був призначений професор Володимир Шлапак. Члени Екзаменаційної комісії: професор Анатолій Балабак, доценти Юлія Величко та Ірина Козаченко, секретар – доцент Світлана Курка.

Цьогоріч успішно захистили кваліфікаційні роботи 10 студентів заочної форми навчання та 20 студентів денної форми навчання факультету лісового і садово-паркового господарства спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

Тематика кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» спрямована на висвітлення актуальних проблем і перспектив розвитку садово-паркового господарства.

13 грудня 2021 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання а 24 грудня 2021 року – денної  форми навчання за ОР «Магістр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Цьогоріч захищали кваліфікаційні роботи 4 випускники-заочники та 14 випускників-денників.

Головою Екзаменаційної комісії був професор кафедри екології та безпеки життєдіяльності Уманського НУС Сергій Сонько, членами ЕК – професори Юрій Кисельов та Роман Рудий, а також доцент Михайло Шемякін, секретарем Екзаменаційної комісії – доцент Володимир Кирилюк.

Тематика кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» спрямована на висвітлення актуальних проблем і перспектив розвитку геодезії та землеусторю.

Результати роботи Екзаменаційних комісій показали, що випускники факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС  мають високий рівень підготовки. Тож вітаємо наших магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Бажаємо їм успіхів, трудових здобутків та кар’єрного зростання!

Анатолій Балабак,

Володимир Шлапак,