Остання редакція: 12 листопада 2019

Вітаємо команду факультету лісового і садово-паркового господарства із зайнятим першим місцем у загальноуніверситетському квесті, присвяченому Дню української писемності!

11 листопада 2019 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся загальноуніверситетський квест, присвячений Дню української писемності.

Організатором змагання була Рада студентського самоврядування Уманського НУС. Змагалися команди всіх шести факультетів університету.

Честь факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відстоювала команда в складі Андрія Баденка (41-лг група), Владислава Шкуренка (41-лг група), Анастасії Шкляр (21-сп група), Олександра Самородченка (31-лг група) та Олександра Поліщука (21-сп група). Сутність змагання зводилась до максимально швидкого виконання завдань, які ставились перед командами-учасниками на кожній станції квесту (на кожному із факультетів Уманського НУС).

Змагання було надзвичайно цікавим як для команд-учасників, так і для численних вболівальників (насамперед, викладачів та студентів всіх факультетів університету). Всі учасники квесту отримали масу позитивних емоцій. І яким-би не було зайняте в змаганні, місце, в кінцевому підсумку змагань перемогла студентська дружба.

Поряд з цим, надзвичайно приємним є той факт, що команда факультету лісового і садово-паркового господарства – наймолодшого факультету університету, зайняла перше місце в квесті.

Тож привітаємо Андрія Баденка, Владислава Шкуренка, Анастасію Шкляр, Олександра Самородченка та Олександра Поліщука, які достойно виступили на загальноуніверситетському квесті до Дня української писемності та побажаємо, як команді нашого факультету, так і кожному її учаснику, подальших успіхів у квестах, інших змаганнях, спорті, навчанні та праці!

Вадим Мельник,

студент  21-лг групи,

голова Ради студентського самоврядування

факультету лісового і садово-паркового господарства