Вітаємо колег і студентів з нагородами!

З нагоди 175 річниці з дня заснування Уманського національного університету садівництва представники колективу кафедри фінансів, банківської справи та страхування отримали високі нагороди.

Так, подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено Михайла Мальованого – доктора економічних наук, доцента, проректора з науково-педагогічної роботи та Наталію Лису –  кандидата економічних наук, доцента, головного бухгалтера Уманського НУС; Почесними грамотами Уманської райдержадміністрації нагороджені Леся Барабаш – кандидат економічних наук, доцент і Богдан Гузар – кандидат економічних наук, доцент; Почесною грамотоюи Уманської районної ради була відзначена Наталія Бондаренко – кандидат економічних наук, доцент; Почесною грамотою Управління агропромислового розвитку Уманської райдержадміністрації нагороджений Петро Бечко – кандидат економічних наук, професор.

Особливою приємністю для всього колективу кафедри стало нагородження 31-ф групи спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування", яка очолила загальновузівський рейтинг груп.  Тож заслужену нагороду від ректора університету Олени Непочатенко та сертифікат на туристичну поїздку до м. Вінниці отримали куратор групи Олександр Транченко та староста групи Вікторія Шмакова.

Вітаємо колег і студентів з нагородами! Натхнення вам на нові звершення!