-= Меню =-

Менеджмент – наука управління

Одним із найважливіших факторів функціонування і розвитку  підприємств і фірм на сучасному етапі є управлінська діяльність. Менеджмент передбачає високий ступінь свободи керівників і підлеглих в умовах невизначеності ситуації. Саме тим він відрізняється від звичайного управління. Глибоке вивчення теорії та практики менеджменту зумовлене широким виходом вітчизняних підприємств і зовнішньоекономічних об’єднань на світові ринки.

Сучасні фахівці мають обов’язково знати проблеми теорії і практики менеджменту, оскільки без таких знань неможливо ефективно працювати у галузі управління виробництвом, а також зовнішньоекономічними зв’язками на рівні підприємств. Тому пропонуємо ознайомитись із віртуальною виставкою «МЕНЕДЖМЕНТ – НАУКА УПРАВЛІННЯ», на якій представлені книги, що будуть корисними для науковців, студентів економічних спеціальностей і широкому колу читачів.

Віртуальну книжкову виставку підготувала
Віра Побережець, провідний бібліотекар