+38 (04744) 3-44-61
Остання редакція: 25 травня 2023

Відзнаки науковців інженерно-технологічного факультету до Дня науки!

24 травня в Уманському національному університеті садівництва відбулись святкові урочистості присвячені «Дню науки».

Всі факультети, в точу числі інженерно-технологічний, представили свої здобутки, а саме наукові розробки викладачів та студентів факультету, на загальній виставці.

На заході виступили проректор з наукової роботи Віктор КАРПЕНКО, ректор Олена НЕПОЧАТЕНКО, а також запрошені гості міський головаІрина ПЛЕТНЬОВА, голова Уманської районної радиВіталій ОЛІЙНИК, які привітали усіх науковців та вручили грамоти.

За досягнуті успіхи у науково-дослідній роботі, сумлінну плідну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня науки Дипломом лауреата обласної премії молодих науковців Черкащини отримав: Володимир НОВІКОВдоцент кафедри харчових технологій.

Почесною грамотою Уманської районної профспілкової організації працівників АПК) нагороджено: Володимира ДІДУРАдоцента кафедри агроінженерії; Катерину КОСТЕЦЬКУдоцента кафедри харчових технологій.

Вітаємо колег та бажаємо успіхів, сил і наснаги, міцного здоров’я, мирного неба, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються Вам!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи