Меню

Відкрита лекція за участі представника Державної вищої професійної школи в Коніні

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулася відкрита лекція з дисципліни «Фінанси підприємства» для студентів першого курсу денної форми скороченого терміну навчання ОС «Бакалавр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему: «Кредитування підприємства». Співлекторами стали доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС Наталія Бондаренко та гостьовий лектор Тетяна Чернявска – д.е.н., професор кафедри обліку, фінансів та логістики Державної вищої професійної школи в Коніні (Польща).

Під час викладення лекційного матеріалу були висвітлені наступні питання: сутність і роль кредитування підприємства; функції, які виконує кредит на підприємстві; виникнення потреби в кредиті; показані шляхи вирішення проблем у кредитних відносинах. Також було розглянуто різні програми кредитування малого та середнього бізнесу та фінансування агробізнесу на прикладі Польщі та України.

Гостьовий лектор поділилася зі студентами основними принципами та методами роботи Державної вищої професійної школи в Коніні. Зазначила, що ЗВО є єдиним державним вищим навчальним закладом в місті та в регіоні. А тому розвиток міжнародного співробітництва та підвищення його якості в даний час є одним з ключових питань функціонування та розвитку навчального закладу.

Учасники обговорення відзначили актуальність поданого матеріалу для майбутніх фахівців з фінансів, банківської справи та страхування, його сучасність та інноваційність. Лекція за структурою та методикою викладання повною мірою відповідала вимогам сучасної вищої школи.

Студенти активно долучилися до обговорення проблемних питань, наводили приклади. Лектори повністю розкрили зміст кожного питання, а мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу.