+38 (04744) 3-40-82
Остання редакція: 25 грудня 2021

Відбувся захист кваліфікаційних робіт спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство"

Атестація студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин зі спеціальності 203 „Садівництво та виноградарство“ за ступенем вищої освіти "Магістр" проводилась для студентів денної форми навчання 13–16 грудня 2021 р., заочної форми навчання - 17 грудня 2021 р.

Екзаменаційна комісія була створена на підставі затверджених списків складів екзаменаційних комісій та наказом ректора 01-05/181 від 21 жовтня 2021 року.

Екзаменаційна комісія (ЕК) призначена в такому складі:

1.

Володимир ЗАМОРСЬКИЙ

голова екзаменаційної комісії, завідувач кафедри плодівництва і виноградарства, д. с.-г. н., професор

2.

Сергій

ЩЕТИНА

член ЕК, декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, к. с.-г. н., доцент

3.

Іван

МОСТОВʼЯК

член ЕК, перший проректор, д. с.-г. н., доцент

4.

Олена

УЛЯНИЧ

член ЕК, завідувач кафедри овочівництва, д. с.-г. н., професор

РІШЕННЯ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗАХИСТУ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ - 60 випускникам денної форми навчання та 14 випускникам заочної форми навчання 2021 року факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, які повністю виконали навчальний план за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство“ ОС „Магістр” і успішно захистили кваліфікаційні роботи, присвоїти кваліфікацію „Магістр із садівництва та виноградарства”.

Секретар екзаменаційної комісії - доцент кафедри овочівництва Вікторія КЕЦКАЛО