+38 (04744) 3-22-26

Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 Економіка

21–23 грудня на кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт студентів другого рівня вищої освіти (магістр) за спеціальністю 051 Економіка галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки.

Атестація здобувачів вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва є завершальною стадією навчання студентів, головною метою якої є оволодіння методологією творчого вирішення сучасних проблем наукового або прикладного характеру на основі отриманих знань, професійних умінь та навичок відповідно до вимог стандартів вищої освіти.

Захист відбувався з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій.  Магістри представили змістовні доповіді щодо проведених досліджень.

Екзаменаційна комісія у складі: професор, доктора економічних наук Руслана Мудрака, доцента, доктора економічних наук Аліни Бурляй, доцентів, кандидатів економічних наук Віри Костюк, Людмили Смолій, Алли Ревуцької відмітила високий рівень магістерських кваліфікаційних робіт, їх практичну значущість і спрямованість на вирішення актуальних проблем.

Щиро вітаємо студентів з успішним захистом і бажаємо подальшого професійного зростання та успіхів!