Остання редакція: 01 квітня 2020

Відбулося дистанційне засідання кафедри

Засідання кафедри плодівництва і виноградарства

01.04.2020 року відбулося дистанційне засідання кафедри плодівництва і виноградарства.

Дистанційна освіта все більше стає затребуваною. Цьому сприяють використання комп'ютерних програм та легкий доступ до мережі Інтернет як студентами так і викладачами.
Двостороннній обмін інформацією дозволяє оперативно забезпечувати звязок у системі "викладач - студент - викладач".

Водночас, дистанційна освіта потребує змін в організації роботи колективу кафедри. Узгодження питань навчального процесу значно прискорюються.

Тому чергове засідання кафедри плодівництва і виноградарства було проведено в режимі онлайн-конференції із застосуванням інструменту віддаленого конференц-зв'язку з використанням хмарних обчислень Zoom.

У засіданні взяли участь усі члени кафедри та декан факультету плодоовочівництва і виноградарства Сергій Щетина.

Ведучий засідання професор Володимир Заморський окреслив коло питань діяльності кафедри, що їх нагально потребує вирішити у зв'язку зі впорядкуванням режиму навчання.

Віддалений конференц-зв'язок показав високу його ефективність.

Доцент Володимир Майборода
Фото - Володимир Заморський