Відбулася студентська наукова конференція

На кафедрі рослинництва Уманськогонаціонального університету садівництва відбулася студентська наукова конференція, приурочена 160-річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Й. К. Пачоськоговидатного ученого-натураліста, ботаніка, еколога, основоположника фітоценології, професора Познанського університету.

Й. К. Пачоський був ерудованою людиною, видатним вченим в галузі біологічної науки і талановитим музейником. Його перу належить понад 300 ґрунтовних наукових праць, присвячених глибокому і всебічному вивченню складу та історії розвитку флори і рослинності середньої і південної частини східної Європи, головним чином України та Польщі. Він був одним із творців фітоценології – розділу ботаніки, який вивчає рослинні угруповання, і автором першого підручника з цієї дисципліни.

Вчені, шануючи ім’я Пачоського, на його честь назвали 10 видів вищих рослин, з яких волошка Пачоського та зіновать Пачоського занесені до Червоної книги України.

Студенти всіх освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр та магістр, викладачі й аспіранти приймали активну участь у конференції, оскільки було підготовлено більш ніж 25 тез доповідей українською, англійською та німецькою мовами.

З доповідями виступили студентка 11мба групи Тетяна ЗАЇКА, студент 11-а групи Ярослав ЧАБАНЮК, 22-а групи – Дмитро ШПАК, 25-а групи – Вікторія ЛІСЯНЕЦЬ, 41-а групи – Віктор ПОДОГОВ та студенти 42 – ас Ілона НЕПОКРИТАта Анастасія Шаповаленко, які розкрили тематику своїх досліджень.

Тож ми бажаєм Вам наснаги та творчих успіхів