Меню

Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проведено IV Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Конференція працювала за наступними секціями:

1. Економіко-теоретичні аспекти розвитку фінансово-кредитних систем.

2. Інноваційна та інвестиційна діяльність в умовах розвитку глобальних процесів економіки України.

3. Облік та оподаткування діяльності суб’єктів господарювання: проблеми та напрями удосконалення

4. Гармонізація розвитку державної політики в умовах трансформаційних перетворень економіки України.

5. Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.

6. Сучасний маркетинг: проблеми, гіпотези, дослідження.

7. Фінансова діяльність індустрії гостинності.

8. Економічна та фінансова безпека бізнесу.

9. Методи та технології обліку, аналізу та управління підприємствами в умовах трансформаційної економіки.

10. Особливості ділового іноземного мовлення в сучасному фінансово-економічному середовищі.

Відкрила роботу конференції Олена ПРОКОПЧУК – д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС.

Доповіді, винесені на розгляд учасників конфренції, були представлені українською й англійською мовами. До участі у науковому заході долучилися також здобувачі всіх рівнів освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Засідання конференції проходило жваво, комунікативно й інформативно. Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС щиро вдячний всім учасникам за підтримку, виявлений інтерес та якісно підготовлені матеріали для подальшого формування збірника конференції.

Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС