Меню

Відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

У рамках договору співпраці між кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва, кафедрою економіки, підприємства, обліку і аудиту ННІ економіки і права ЧНУ ім. Б. Хмельницького та кафедри економіки та фінансів Херсонського державного аграрно-економічного університету відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Конференція була організована в дистанційному режимі на платформі Zoom.

Науковий захід передбачав розгляд широкого спектру наукових питань, тож тематичними напрямами конференції стали:

1. Економіко-теоретичні аспекти розвитку фінансово-кредитних систем.
  2. Інноваційна та інвестиційна діяльність в умовах розвитку глобальних процесів економіки України.
  3. Облік та оподаткування діяльності суб’єктів господарювання: проблеми та напрями удосконалення
  4. Гармонізація розвитку державної політики в умовах трансформаційних перетворень економіки України.
  5. Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.
  6. Сучасний маркетинг: проблеми, гіпотези, дослідження.
  7. Фінансова діяльність індустрії гостинності.
  8. Економічна та фінансова безпека бізнесу.
  9. Методи та технології обліку, аналізу та управління підприємствами в умовах трансформаційної економіки.
  10. Особливості ділового іноземного мовлення в сучасному фінансово-економічному середовищі.

Засідання учасників конференції промайнуло в дружній атмосфері, у жвавій позитивній дискусії і на одному диханні. Доповіді звучали українською й англійською мовами, носили ґрунтовний характер і висвітлювали актуальні питання фінансового сьогодення.

Організаційний комітет конференції щиро дякує всім учасникам за виявлений інтерес до наукового заходу та зичить наснаги у всіх починаннях, а за спільної роботи вони обов’язково будуть!!!!!