Остання редакція: 08 червня 2023

Відбулася ІІІ-тя Всеукраїнська наукова Інтернет-конференція "Психолого-педагогічний вплив фізичного виховання на формування оздоровчого потенціалу сучасної молоді"

В рамках  проведення наукових заходів в Уманському НУС, 7 червня 2023 року  кафедрою фізичного виховання і психолого- педагогічних дисциплін було проведено ІІІ-у Всеукраїнську наукову  Інтернет-конференцію"Психолого-педагогічний вплив фізичного виховання на формування оздоровчого потенціалу сучасної молоді".

В роботі конференції  взяли участь викладачі, науковці, студенти- спортсмени з м.Умані, м.Києва, м. Дніпра, м. Стрия, м.Полтави, м. Білосток(Польща). Всього – 36 осіб.

Учасники конференції ознайомилися з оздоровчою парадигмою людської особистості в умовах війни, умовами  підвищення спортивної активності студентів в процесі занять настільним тенісом, збереженням фізіологічного і  психічного здоровя особистості під час війни, загальною характеристика фізичних якостей людини, фізичною культурою в сім'ї, санітарно гігієнічними вимогами до занять фізичними вправами, формуванням  засад здорового способу життя, психологічною підготовкою в спорті,     відновленням організму студентів після фізичних навантажень, фізичним вихованням студентів в умовах воєнного стану.

Всі учасники конференції отримали  новий  позитивний досвід,  нові враження від спілкування з коллегами – професіоналами. Програма конференції додається.