-= Меню =-

Вересень починається святом знань, просвіти, науки

Вітаємо всіх з днем знань!

Всіх, хто любить пізнавати!

Серед інших побажань –

Попереду інших крокувати!

1 вересня – День знань –особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день, усім студентам нашого університету, хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця. Студентам, які  в цей день прийдуть до навчального  закладу здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. Успіхів Вам у праці та навчанні!

Людмила Тодосійчукбібліотекар I категорії

Тетяна Маєвська, бібліотекар I категорії