Вебінар «Кредитні відносини від античності до сучасності»

Студенти 21-ф групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Уманського національного університету, у рамках вивчення дисципліни «Центральний банк і грошово-кредитна система», викладач – доцент кафедри Наталія БОНДАРЕНКО, мали можливість відвідати онлайн вебінар від Національного банку України на тему «Кредитні відносини від античності до сучасності»

Основна мета вебінару була спрямована на закріплення вивченого матеріалу з теми «Грошово-кредитна політика та інструменти її реалізації». В ході вебінару студенти мали можливість ознайомитися з історією кредитних відносин від найдавніших часів до сьогодення, а також засвоїти теоретичні основи та практичні аспекти грошово-кредитної політики. На вебінарі були розглянуті різні аспекти грошово-кредитної політики, включаючи цілі, завдання та інструменти її реалізації. Студенти отримали знання про роль і функції центрального банку, механізми регулювання грошового обігу та кредитних відносин, а також про роль грошей і кредиту в сучасній економіці.

Додатково вебінар надав студентам можливість обговорити актуальні питання та проблеми, пов'язані з грошово-кредитною політикою в Україні та світі. Викладач надала студентам професійні відповіді на їх запитання та роз'яснення щодо складних аспектів грошово-кредитної політики.

Вебінар був корисним доповненням до академічного процесу, дозволивши студентам закріпити свої знання та краще розуміння теми грошово-кредитної політики через практичні приклади та історичну перспективу.

Наталія БОНДАРЕНКО, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування