Меню

Вебінар для гарантів та груп забезпечення якості освітніх програм: «Підготовка ОП до акредитації: проблеми та поради»

25 лютого 2021 року о 16:00 Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на платформі Zoom провело вебінар для гарантів освітніх програм, груп забезпечення якості освітніх програм, участь в якому взяли викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС.

Тема вебінару «Підготовка ОП до акредитації: проблеми та поради». Модераторами вебінару виступили заступниця голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Наталія Стукало, керівниця відділу акредитації освітніх програм Ганна Денискіна, експерт з акредитації освітніх програм Сергій Степенко та  керівниця відділу по роботі з галузевими експертними радами Леся Пізнюк.

Протягом заходу учасники мали можливість прослухати виступи спікерів щодо підготовки якісних освітніх програм, ознайомитися з алгоритмом підготовки до акредитації освітніх програм і методикою  їх проведення. Спікери також акцентували увагу слухачів на ключових моментах створення відомостей для самооцінювання, підготовці до акредитації за усіма критеріями, дотримання освітніх стандартів і нових підходів до забезпечення внутрішньої системи якості освіти в закладах вищої освіти, розроблення та вдосконалення освітніх програм, а також наголосили на помилках, що трапляються при їх складанні.

Наприкінці вебінару слухачам була надана можливість задати питання он-лайн доповідачам і отримати конкретні відповіді щодо усунення можливих проблем в процесі акредитації освітніх програм.

.

Любов Коваленко, доцент кафедри туризму