-= Меню =-

Вдячні за подаровані книги до фонду бібліотеки університету

Факт надходження дарів у бібліотеку – це дуже давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування,  це показник престижу бібліотеки, її місця в університетському та суспільному житті.

Бібліотека Уманського національного університету садівництва висловлює щиру подяку Румику  Ігореві  Івановичу,  доктору економічних наук, доценту Університету «КРОК», відміннику освіти України (2009 р.), випускнику економічного  факультету нашого університету (1999 р.), за комплект подарованих видань.

У монографії «Продовольча безпека держави» висвітлено теоретичні підходи до вирішення актуальних проблем сучасного розуміння продовольчої безпеки як складної багаторівневої системи. Видання розраховано на широке коло науковців, фахівців, керівників, підприємців, здобувачів наукових ступеней, усіх зацікавлених осіб, які займаються проблемами теорії і практики формування системи продовольчої безпеки на різних ієрархічниї рівнях.

А  підручник авторського колективу Грушко В.І., Скулиша Ю.І., Лаптєва С.М., Фатхурдінова В.Г., Француз А.Й., Румика І.І., Пилипенко О.О.   «Пенсійна реформа»  розрахований на студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів наукових працівників та усіх, хто цікавиться пенсійною проблематикою.

Ці книги є справжнім скарбом для наших читачів.  Така увага до бібліотеки радує та надихає. Адже нові книги – це завжди свято для широкого читацького загалу.

Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром!