Остання редакція: 25 грудня 2019

Вчись, працюй, живи на Черкащині!

Науковці НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС відвідали форум соціального партнерства «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», що пройшов 23 грудня у Черкаському державному технологічному університеті. Форум об’єднав навколо обговорення  проблеми відтоку молодих кадрів за кордон  очільників обласної влади, освітянської галузі, представників найбільших підприємств регіону, керівників ОТГ,  організації малого і середнього бізнесу Черкащини.

З вітальними словами до учасників Форуму звернулися заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Лесюк, заступник голови Черкаської обласної ради Андрій Сегеда та заступник міського голови  міста Черкаси Ігор Волошин, закликавши до об’єднання заради спільної мети – підняти на якісно новий рівень престижність регіональних закладів освіти Черкащини всіх рівнів – від середньої освіти до вищої, та підвищити потужність регіональних роботодавців, аби молодь залишалася на Черкащині.

Під час Форуму соціального партнерства у межах п’яти дискусійних платформ: Освіта, Об’єднані територіальні громади, Роботодавці, Професійні спілки та Засоби масової інформації, учасники поділилися досвідом та враженнями від співпраці влади, бізнесу, освіти, профспілок  та об’єднаних територіальних громад, висловивши пропозиції для більш ефективної взаємодії та партнерства,  пошуку шляхів, як зберегти кадровий потенціал регіону і запобігти виїзду на роботу за кордон молодих спеціалістів.