-= Меню =-

В університеті відкрилась фотовиставка "Бажанням – бути! Мріям – здійснюватись!"

17-18 вересня в Уманському національному університеті садівництва, в корпусі №4, проходить фотовиставка "Бажанням – бути! Мріям – здійснюватись!". На виставці представлені 65 світлин, авторами яких є талановиті викладачі та студенти університету. Основна ідея експозиції – висвітлення багатогранного життя людини з різних ракурсів об'єктива фотокамери.

"Якщо людина погляне на природу та життя через об'єктив фотоапарату, то вона зрозуміє і своє місце в довкіллі, знайде відповіді на запитання, що її хвилюють, відчує гармонію в душі," – так говорять учасники фотоконкурсу.

На фотокартках представлені пейзажі ландшафтів неосяжної України, мальовничі куточки дендрологічного парку "Софіївка", портрети красивих людей, тематичні сценарії. Здавалося б неможливо описати всієї краси, яка є навколо нас і в середині кожної людини, але роботи, представлені на виставці, доводять зворотне… кожне фото все більше зачаровує і закохує у мистецтво фотографії. Скільки емоцій на кожному з них, скільки тепла, краси, кохання, безтурботної молодості, і в той же час, складної філософії, роздумів про головне. Здається, кожну мить життя можна відобразити на фотографії. В кожне фото вкладена частинка душі фотографа, який саме так бачив свою ідеальну світлину!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фотовиставку "Бажанням – бути! Мріям – здійснюватись!", насолодитися красою фотомистецтва, отримати незабутні враження від її перегляду.

Тетяна Сержук, бібліотекар ІІ категорії