Остання редакція: 29 грудня 2019

В добру путь!

Ось і завершилось навчання. Традиційно, під кінець грудня, магістри факультету лісового і садово-паркового господарства спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство» успішно захистили дипломні роботи і отримали довгоочікувані дипломи.

Шановні випускники, щиро вітаємо Вас із черговою сходинкою на життєвому шляху, що, безперечно сприятиме вашому професійному зростанню та досягненню кар’єрних висот. За період навчання в Уманському національному університеті садівництва, кожен із викладачів та співробітників факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС навчав вас, підтримував і допомагав кожному із вас. Тому ми, без перебільшення, впевнені, що сьогодні ми випускаємо гідних фахівців і знавців своєї справи. Сподіваємося, що спогади про проведені в університеті роки будуть викликати у кожного з вас лише позитивні емоції, а студентська дружба збережеться на довгі роки. Бажаємо вам успіхів, трудових здобутків та кар’єрного зростання! Крім того, хочеться зауважити, що ми завжди раді вас бачити в Уманському національному університеті садівництва!

З повагою та щирими вітаннями,

професорсько-викладацький колектив

факультету лісового і содово-паркового господарства

Уманського НУС