-= Меню =-

Усе починається з учителя

Педагогічна професія – одна з найдавніших, вона виникла на ранніх етапах розвитку людства у зв'язку з потребою передати набутий досвід. Необхідність підготовки нових поколінь до трудової діяльності зумовила виокремлення навчання і виховання у самостійну галузь.

Виникла професія педагога, представникам якої доручалося передавати знання, навчати володіння знаряддями праці. З часом учителями ставали жерці, а в Давній Греції з'явилися особи, які займалися навчанням дітей і підлітків спеціально, – вільнонаймані вчителі. Масового характеру професія вчителя набуває у зв'язку з розвитком шкільної справи, коли для виробництва і торгівлі знадобилися грамотні робітники.

До Дня працівників освіти бібліотекарі галузевого абонементу №1 підготували віртуальну книжкову виставку «УСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З УЧИТЕЛЯ», на якій представлено широкий вибір навчально-методичних посібників з навчальних предметів, нормативно-методичні матеріали та монографії тощо.

Оксана Борейчук, бібліотекар I категорії