Умієш навчатись - умій відпочивати

Студенти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва вміють не лише навчатися, а й відпочивати з користю. Адже навіть у вільний час, поза лекціями та практичними і семінарськими заняттями, вони в ігровій формі вдосконалюють професійні навички. І одним з таких "професійних інструментів" є інтелектуальні ігри.
Розважально-інтелектуальна гра «Cash-flow» дозволяє на кілька годин зануритись у банківські та фінансові справи, правильно розраховувати особистий бюджет, приймаючи вірні та виважені рішення щодо свого матеріального стану. Саме так ми, фінансисти, розвиваємо свої здібності, вміння й уяву у час, вільний від пар.
Ця гра - як американські гірки: ризиково, страшно, азартно, адже не знаєш, що тебе очікує далі... Проте відмовитись від цього не можливо! Бо що ж то за фінансист, який не іде на ризик?!
Наталія Сьомко, студентка 31-ф групи