+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі

Уманський НУС - в авангарді освіти і науки з 1844 року

Доброю традицією для Уманського національного університету садівництва є проведення урочистої посвяти в студенти. Це свято всієї університетської родини, яка кожного року поповнюється новим поколінням студентів. На центральному майдані університетського містечка працювали виставки кафедр факультету агрономії, звучала розважальна музика, стурбовані обличчя першокурсників та їх батьків, заклопотані викладачі – все нагадувало про те, що вже прийшла осінь закликаючи вчорашніх абітурієнтів за студентські парти.

Сердечно всіх присутніх першокурсників привітала зі святом та побажала добра, благополуччя, нових успіхів та творчих звершень ректор університету, доктор економічних наук, професор Олена Непочатенко.

Ректор університету Олена Непочатенко зі святом також привітала професорсько-викладацький колектив університету, подякувала колегам за нелегку працю, вміння, терпіння, які вони вкладають у свою справу, та побажала міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, а також нових трудових і наукових звершень на благо рідного університету й України.

Привітання зі святом також лунали з уст шанованих гостей, які приїхали, щоб вшанувати почесну працю аграріїв та привітати студентів-першокурсників, які в майбутньому продовжуватимуть благородну справу своїх попередників.

У цей урочистий святковий день вся університетська родина радо приймає у свої ряди першокурсників:

Нехай граніт науки вам твердим не буде

У стінах дружньої студентської родини.

А головне – нехай хороші люди

Поповнять кадри нашої країни.

І щоб пишалась вами мила Україна,

І щоб дививсь з дніпрових круч Тарас,

І щоб гордились за доньку і сина,

І щоб не соромно їм було за всіх нас.

Свято підійшло до завершення… Попереду – лише наполеглива праця та перемоги, адже кожен студент і викладач із гордістю та гідністю несе високе звання представника дружньої родини Уманського національного університету садівництва!