Меню

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ В ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ «СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ В НУВГП: ДОСВІД РОЗРОБКИ ТА ПРОВАДЖЕННЯ»

30 червня 2020 року на офіційній FB сторінці Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти відбулася онлайн-зустріч на актуальну, для викладачів ЗВО, тематику: «Система забезпечення якості вищої освіти в НУВГП: досвід розробки та провадження». Онлайн-зустріч проводилася керівником відділу якості освіти Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), доцентом, к.т.н. Віктором Корбутяком.

У даному заході взяв участь професорського-викладацький склад кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС.

У ході онлайн-зустрічі розглядалися питання, які стосуються:

– формування системи індикаторів навчального процесу;

-  побудови інституційної структури внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у закладах вищої освіти;

-  визначення підходів та варіантів вибору дисциплін навчального поцесу;

-  формування та проведення системи опитування здобувачів вищої освіти щодо якості організації освітньої діяльності при вивченні навчальних дисциплін;

-  специфіки проведення незалежного оцінювання;

-  розробки та складання персоніфікованої програми викладача для навчання студентів – силлабусу;

-  розробки процесу та надання неформальних освітніх послуг ЗВО;

-  ведення електронного документообігу.

Дякуємо керівнику відділу якості освіти Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) Віктору Корбутяку за проведену онлайн-зустріч та змістовні роз’яснення стосовно питань формування вищої освіти.

Доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Уманського НУС,

Раїса Кожухівська.