+38 (04744) 3-98-37
Меню

Участь викладачів кафедри агроінженерії в on-line конференції на базі Центральноукраїнського національного технічного університету

Викладачі кафедри агроінженерії Уманського НУС прийняли участь в XIIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми конструювання, виробництва та експлуатації сільськогосподарської техніки» Яка відбулась на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (ЦНТУ) при підтримці Міністерства освіти і науки України, Кіровоградської обласної державної адміністрації та провідних підприємств з 10 по 12 листопада.

XIIІ Міжнародна науково-практична on-line конференція «Проблеми конструювання, виробництва та експлуатації сільськогосподарської техніки»

Конференція проводилась на базі трьох кафедр: сільськогосподарського машинобудування, експлуатації і ремонту машин та загального землеробства. Обговорено масу актуальних питань сьогодення і найближчого майбутнього.

В обговореннях брали участь відомі українські та закордонні вчені - академіки НААН України, доктори і кандидати наук, а також наукова молодь - студенти аспірантури, магістратури і бакалаври.

Сформовано шляхи розвитку техніки, аграрних технологій і технічного сервісу.

Дякуємо оргкомітету за можливість прийняти участь в конференції та плідне спілкування, бажаємо міцного здоров'я, творчої наснаги, цікавих ідей та їх успішної реалізації!

Іван Лісовий, доцент кафедри агроінженерії.