+38 (04744) 4-69-87
Остання редакція: 06 травня 2024

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ СПІЛКИ РАД МОЛОДИХ ВЧЕНИХ УКРАЇНИ

Відбулось чергове засідання Спілки Рад молодих вчених, що традиційно організовує Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Учасники засідання розглядали питання принципів та напрямів функціонування Eurodoc. Спікер Юлія Малогулко розкрила присутнім організацію роботи Eurodoc, що є Європейською радою докторантів і молодих науковців. Eurodoc – федерація національних асоціацій дослідників на ранніх етапах карʼєри з європейських країн, яка бере участь у дебатах та інформує про політику на європейському рівні через створення мереж, партнерство та представництво навколо Європейського простору вищої освіти (EHEA) та Європейського дослідницького простору (ERA).

Eurodoc надає платформи для національних асоціацій у європейських країнах, де члени можуть співпрацювати та обмінюватися інформацією з конкретних питань.

Зустріч спілки мала інформаційний та комунікативний характер, була спрямована на підтримку молодих науковців у складних умовах сьогодення та мотивацію їхньої професійної діяльності.

Голова Ради молодих учених Уманського національного

університету садівництва канд. с.-г. наук,

доцент Катерина КОСТЕЦЬКА.