+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Остання редакція: 13 квітня 2023

Участь у вебінарі «Збереження психічного здоров’я в умовах воєнного часу»

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС, 13 квітня 2023 року в онлайн-форматі було проведено вебінар «Збереження психічного здоров’я в умовах воєнного часу». Спікером вебінару виступила практичний психолог університету, психолог-консультант вищої категорії Валентина Мазуренко.  До участі у вебінарі долучились науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти освітніх рівнів молодший бакалавр і бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Уманського НУС, які під кінець вебінару поставили Валентині Дмитрівні низку запитань стосовно перспектив формування в умовах сьогодення у студентської молоді навичок Soft Skills і Hard Skills, а також з приводу проблем сексизму, гендеру та навчання студентів з особливими потребами. Варто зазначити, що на всі  питання студентів та науково-педагогічних працівників спікер заходу дала змістовні та детальні відповіді.

Тож дякуємо організаторам заходу та особисто Валентині Дмитрівні Мазуренко за цікавий та вельми корисний захід і висловлюємо сподівання, що подібні заходи будуть проводитись в нашому ЗВО в подальшому.

Юрій КИСЕЛЬОВ,

завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру  Уманського НУС