Меню

Участь у Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми розвитку сфери гостинності: перспективи та виклики»

4-5 травня 2023 р. студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми розвитку сфери гостинності: перспективи та виклики» організованої факультетом туризму та міжнародних комунікацій УжНУ.

Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми розвитку сфери гостинності: перспективи та виклики» створена з метою об'єднання здобувачів вищої освіти і молодих учених, які займаються дослідженнями у галузі гостинності. Вона надає учасникам можливість поділитися своїми дослідженнями, обмінятися думками та вислухати нові ідеї, що сприятиме подальшому розвитку цієї важливої галузі.

Конференція охопила різні тематичні напрямки, що відображають ключові аспекти гостинності. У рамках заходу були проведені три секції, кожна з яких присвячена окремому аспекту галузі:

Секція 1: Туризм і рекреація

Секція 2: Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі

Секція 3: Транскордонне співробітництво в галузі туризму

Конференція проводилася двома робочими мовами - українській та англійській. Організатори надали можливість взяти участь у змішаному форматі, де деякі учасники змогли приєднатися онлайн через платформу Zoom, а інші змогли прийняти участь вживу.

В конференції взяли участь студенти ОР магістр та бакалавр спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм та рекреація.

Ця наукова конференція є чудовою можливістю для молодих дослідників та студентів, які цікавляться гостинністю, поділитися своїми ідеями та дослідженнями з колегами з усього світу. Вона допомогає зміцнити міжнародні зв'язки, створити нові партнерства та сприяти подальшому розвитку цієї важливої сфери.

Світлан ТИМЧУК

к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи