Меню

Участь у конференції «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності»

17 травня 2023 року на базі Одеського національного технологічного університету була проведена Всеукраїнська конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності». Науково-педагогічних працівників та студентство кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, на чолі з доктором економічних наук, професором Транченко Людмилою, активно співпрацює з багатьма вузами України. Зокрема, з Одеським національним технологічним університетом. Тому, весь колектив, разом із здобувачами взяли активну участь у проведенні даного заходу.

Участь у конференціях, круглих столах дає можливість підготовити висококваліфікованих фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них умінь і знань дослідницької діяльності, для яких орієнтація на професійну майстерність є пріоритетною стратегією.

До конференції були залучені провідні вчені, науково-педагогічні працівників різних ЗВО обдарована молодь.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва вдячна організаторам та студентам за захід, цікаві доповіді, досвід та атмосферу. В майбутньому, сподіваємося на плідну співпрацю.

Терещук Наталія,

доцент кафедри туризму та