+38 (04744) 3-44-61
Остання редакція: 25 травня 2021

Участь студентки інженерно-технологічного факультету в XXII зльоті студентських лідерів аграрної освіти

20-21 травня на базі Сумського національного аграрного університету відбувся ХХІ Зліт студентів-лідерів аграрної освіти. Це щорічний захід, до якого запрошуються студенти, які продемонстрували відмінні результати у навчанні, стали переможцями або призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, лідери студентського самоврядування.

Враховуючи ситуацію з коронавірусом Зліт було проведено в онлайн-форматі на платформі Zoom.

У зустрічі взяли участь більше 150 студентів з різних вищих аграрних закладів. Всі вони мали нагоду поділитися своїми напрацюваннями та досягненнями у 7 напрямках.

У засіданні дискусійного клубу за напрямом «Сучасні моделі сільського господарства» прийняла участь студентка 31-тз групи, голова студентського самоврядування інжененерно-технологічного факультету Альона Яковишина з доповіддю на тему «Льон – перспективна нішева культура».

Альона Яковишина показала гарні знання в даному напрямі та зайняла II місце!

Вітаємо нашу лідерку та бажаємо подальших наукових злетів!!!

Валерія Желєзна, ст. викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна