+38 (04744) 3-20-50
Остання редакція: 22 вересня 2021

У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ НА КАФЕДРІ УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ СТАРТУВАВ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ПРОЦЕС

Кафедра української та іноземних мов завжди активно долучається до профорієнтаційної роботи.

Не зважаючи на негативні пандемічні перешкоди, які впливають на усіх учасників освітнього процесу, новий навчальний рік розпочався, життя вирує, а це означає, що ми знову розпочинаємо роботу у напрямку професійної орієнтації, тобто знайомимо потенційних абітурієнтів 2022 року, учнів випускних класів ЗОШ, із інформацією про наш ЗВО – Уманський національний університет садівництва.

Так, протягом трьох днів 15,16 та 17 вересня 2021року викладачка кафедри української та іноземних мов факультету менеджменту Ірина Чучмій та колеги з факультету агрономії, кафедри загального землеробства – Віталій Борисенко і факультету лісового та садово-паркового господарства, кафедри лісового господарства – Ірина Іващенко у складі профорієнтаційної групи № 4 НПП університету відвідали відділи освіти та ЗОШ Теплицького (Вінницької області), Кривоозерського та Врадіївського районів (Миколаївської області). Метою профорієнтаційної роботи було донесення важливої інформації щодо особливостей вступу на всі спеціальності факультетів нашого університету та попередження випускників про можливі помилки у виборі предметів ЗНО та їхні наслідки. Цікаво було познайомитись із колишньою уманчанкою, родичами та вчителями наших теперішніх студентів різних факультетів і курсів, що свідчить про те, що наші спільні зусилля мають позитивні результати.

Завідувачка кафедри української та іноземних мов, доцентка Наталія Комісаренко традиційно продовжує брати активну участь у профорієнтаційній роботі. 16 вересня 2021 року Наталія Олександрівна відвідала ЗОШ № 8 міста Умань. Завідувач кафедри досить тривалий час співпрацює з цією школою: налагоджені зв’язки, встановлена співпраця тощо. Цьогоріч у школі № 8 нею була поширена актуальна інформація про Уманський НУС, а також старшокласники були запрошені до нашого університету на ознайомчі оглядини.

У цей непростий час ми вдячні всім освітянам, які з розумінням та сприянням поставились до нашої складної профорієнтаційної місії та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Викладач кафедри української та іноземних мов

Ірина Чучмій